Anics õhkrelvad

Suletud aktsiaselts Anics alustas gaasiballoonil töötavate õhkrelvade tootmist 1995. aastal. Käesolevaks ajaks on firma välja töötanud ja toodab kuut õhupüstoli baasmudelit ja nende modifikatsioone. Tõsiasi, et kõikide toodangu komponentide valmistamine ja nende kokkupanek toimub Anicsi enda tehases, tagab äärmiselt tõhusa kvaliteedi kontrolli.
Anicsi toodangule on iseloomulikud järgmised omadused:

  • konstruktsiooni töökindlus
  • liikuvate sõlmede kulumiskindlus
  • maksimaalne kasutajasõbralikkus ja kiire ümberlaadimise võimalus
  • suur laskevõimsus oma klassi analoogidega võrreldes
  • heade karakteristikatega kiirtuli ja tabamistäpsus
  • õhkrelvade vastavus Venemaa seadustele ja rahvusvahelistele normidele

Anicsi toodangut iseloomustavad firmas välja töötatud unikaalsed tehnoloogilised “rosinad”, mis muudavad firma toodangu teiste toojate analoogidega võrreldes märkimisväärselt silmapaistvaks. AS Anics Ltd tagab oma toodangule tasuta remondi garantiiajal, aga ka hilisema hoolduse ja remondi.
Anicsi konstrueerimisbüroo pole loorberitele puhkama jäänud, vaid tegeleb pingsalt õhkrelvade arendusega, töötades välja 21. sajandile vastavaid õhkrelvade mudeleid.


Alates 1999. aastast on AS Anics Ltd-s tähtsale kohale tõusnud detailide ja töösõlmede tootmine enda, aga ka teiste firmade tarbeks. Anicsis kasutatakse tootmises nii metalli prits- ( Metal Injection Moulding – MIM) kui pulbervalu (Powder Injection Moulding – PIM), mis võimaldavad toota tippkvaliteediga relvakomponente erinevatest terastest (konstruktsiooniteras, roostevaba teras, instrumentaalteras), keraamikast ja muudest metallidest (niklisulamid, titaan jne). MIM- ja PIM-tehnoloogiad erinevad tavalisest metallivalust selle poolest, et muudavad tarbetuks valatud detailide pindade hilisema mehaanilise töötluse. Nimetatud tehnoloogiad võimaldavad valmistada ka selliseid detaile, mille valmistamine oli varasematel aegadel võimatu, sest puudus juurdepääs hilisemat töötlust vajavatele pindadele .


MIM- tehnoloogia pioneerina Venemaal, on Anics vastavaid tehnoloogilisi protsesse pidevalt täiustanud. Kõik tehnoloogilised uuendused ja täiustused kajastuvad ka firma toodangus.

 

Üles