Deerhunter jahi-ja vabaajariided

Deerhunter kuulub 1927. aastal asutatud Taani firmasse F. ENGEL K/S, mida tänapäeval juhib omanikperekonna neljas generatsioon. Lisaks Deerhunteri ülemaailmselt tuntud produktidele toodab F. Engel veel selliseid töö- ja spetsriietuse tuntud kaubamärke nagu WorkZone, Workwear, FE Engel Workwear ja Sunwill Trousers.

Firma peakorter asub Lõuna-Taanis, kus töötab 140 inimest. Lisaks sellel kuulub F. Engeleile veel kaks vabrikut Leedus, mis annavad tööd kuni 570 inimesele, kes on läbinud eriväljaõppe firmas toodetud riiete õmblemiseks.

Deerhunter asutati 1985. aastal, ajendiks oli Engeli perekonna liikmete suur jahi- ja loodusearmastus. Loomisest saadik on firma lähtunud motost, mille järgi peavad tarbijad saama oma raha eest hinnale vastava kvaliteediga kaupa. Deerhunter toodab riideid inimestele, kes armastavad viibida looduses, kes hindavad liikumist mitte takistavat riietust ning kelle jaoks on peamine riietuse kvaliteet, selle sobivus erinevateks ilmastikutingimusteks ning kõige ootamatumateks vahejuhtumiteks.

Eksisteerimise 20 aasta jooksul on Deerhunter aasta aastalt laiendanud toodangu sortimenti ning investeerinud kvaliteeti. Tänapäeval pakub Deerhunter nii jahipidamiseks kui mis tahes vaba aja viitmise vormiks sobivat kvaliteetriietust. Deerhunteri tegutsemisidee on ajaproovile vastu pidanud. Kaasajal võib Deerhunteri tooteid osta enam kui 30 riigis üle kogu maailma. Firmat tuntakse kui juhtivat kõrgtehnoloogilise jahi- ja vabaajariietuse tootjat.

Üles