Gerberi noad, multitööriistad, lambid, matkatarbed

Joseph Gerber pani aluse ettevőttele Gerber Legendary Blade 1939 aastal Portlandis, Oregonis. Alguses toodeti ainult köögiriistu, tänu toodangu kőrgele kvaliteedile saavutas Gerber peatselt tuntuse terves maailmas. 

Viiekümnendate aastate alguses sai firma presidendiks härra Gerber´i poeg Pete Gerber, kes laiendas ettevőtte tootevalikut ning tői lisaks köögiriistadele turule ka sportnoad. Selliseid uut tüüpi sportnuge saatis tohutu edu ja peatselt pakuti tarbijatele silmapaistvalt kőrge kvaliteediga jahi-, kalastus- ja taskunuge. Gerber´i noad muutusid tänu kőrgele kvaliteedile ja innovatiivsetele kujunduselementidele kiiresti tarbijate seas populaarseks. 

Gerber on pidevalt tutvustanud tarbijatele tooteid, mis on omataoliste seas esimesed, "turuvallutajad". Nende seas on näiteks Bob Loveless´i kujundatud kokkupandav nuga ja Blackie Collins´i poolt välja töötatud kerge käepidemega kokkupandav nuga, mille hüüdnimeks kujunes tänu selle mudeli omadustele L.T.S. (light, smooth, tough ehk kerge, sile, vastupidav). Pete Gerber´ile meeldis töötada koos tipptasemel tootekujundajatega ning sellisest koostööst sündis huvitavaid ideid, mis väljendusid nugade uudsetes vormides ja kujundusjoontes. Gerberi meeskonda kuulusid sellised oma alal kőrget tunnustust leidnud inimesed nagu Blackie Collins, Bob Loveless, Al Mar, David Murphy, Michael Walker, Ron Lake, Paul Poehlmann, William Harsey ja Col. Rex Appelgate. Selline tähelepanuväärne tiim oma mitmekülgsuse ja novatiivsete ideedega on teinud Gerber´ist tänaseks laialdast kasutamist leidnud hinnatud kaubamärgi. 

Gerber on juba üle kümne aasta säilitanud oma liidripositsiooni turul ning seda eelkőige tänu oma kőrgekvaliteedilisele, mitmeotstarbelisele, uudsele toodangule. Gerber´i tooted on Ameerika Ühendriikides patendeeritud ja nii tarbijad kui ka tööstustoodangu hindamise eksperdid peavad neid parimateks pakutava toodangu seas. Gerber´i tootevalikus on esindatud erinevad hinnaklassid ning neid tööriistu on vőimalik kasutada mitmetes tegevusvaldkondades. Gerber´i kataloog annab täieliku ülevaate selle kaubamärgi mitmekesisest toodangust ja kasutusvaldkondadest. 

Gerber soovib oma toodangut veelgi laiendada ning pakkuda tööriistu ja tarvikuid kőikide väliste toimingute ja vaba aja aktiivse veetmise jaoks. Kirved, saed, igas suuruses kokkupandavad labidad ja tööriistakotid on vaid mőned näited pakutavatest toodetest. Gerberi kokkupandavaid labidaid on üle kümne aasta kasutanud nii Ühendriikide Merevägi kui ka NATO jőud Euroopas ning me usume, et see on parim saadaolevate seast. Gerber´i kőrge kvaliteediga tööriistad ja noad on leidnud laialdase tarbijaskonna turul, mis on üleküllastunud viletsa kujundusega toodangust. Teadlik tarbija mőistab, et makstes Gerber´i toote eest veidi kőrgemat hinda, saab ta vastutasuks palju rohkem kui lihtsalt kallima toote. 

Gerber annab kőikidele oma toodetele pikaajalise garantii ja see on tarbijale tähtis. Gerber Legendary Blades ühendab oma toodetes kvaliteedi ja uudsed ideed.

Üles