Mares sukeldumisvarustus

Juba kuuskümmend aastat tunneb kogu maailm Marest kui kõrgtehnoloogilise sukeldumisvarustuse tootjat. Marese kaubamärgi edu põhineb pühendunud looval ja professionaalsel lähenemisel tootearendusse ja uute toodete väljatöötamisse.

Pidevalt muutuv turg nõuab firmalt üheaegselt nii uusimate tehnoloogiate, materjalide kasutamist tootmises kui ka klientide lõbujanu ja seiklushimu rahuldamist. Sellele printsiibile truuks jäämine seisab iga Marese toote taga.

Sukeldumisvarustuses rakendunud kõrgtehnoloogia muudab iga veealuse retke veelgi nauditavamaks elamuseks. Loovus ja professionaalsus on Marese edu vundament, mis tagab meie toodangu kõrge kvaliteedi, mis rahuldab nii harrastussukeldujate kui ka sukeldumise ning akvalangismi proffe. 

Katkematu materjalide ja tootmisprotsesside alane innovaatiline tegevus ning uurimistöö annavad Maresele võimaluse formuleerida täpselt tulevikueesmärke: firma ei kavatse loovutada oma juhtpositsiooni sukeldumisvarustuse tootjana ei kodumaal Itaalias ega kogu maailmas. 

Marese uus 2008. aasta kollektsioon pakub varasemast hoopis laiemat toodetespektrit, mis sisaldab tippkvaliteediga tooteid erinevate veespordialade harrastajatele. Marese Aquazone- bränd on mõeldud ujujatele ja snorgeldajatele, uus Mares Pure Instinct Spearfishing- bränd allveekalastajatele ja vabasukeldujatele.

 

Üles