Tutvustus

Eesti kapitalil põhinev osaühing JAHIPAUN tegutseb 1993. aasta kevadest, mil Pirital TOP-i kuulsal äritänaval loodi firma esimene kauplus. Teine kauplus Tartus E-Kaubamajas avati aasta hiljem ja kolmas Rocca al Mare Kaubanduskeskuses 1998. aastal.

JAHIPAUN OÜ alustas kauplemist SIG SAUER püstolite, SAUER jahipüsside, TAURUS revolvrite ja nende laskemoonaga. Aastate jooksul on lisandunud hulk erinevaid kaubamärke ja seetõttu täiustunud ning mitmekesistunud ka kaubavalik. Kitsa suunitlusega relvakauplus on arenenud üle-Eestiliseks laia valikuga outdoor-kaupade müügiketiks. Täna müüvad OÜ JAHIPAUN kauplused lisaks tulirelvadele ja laskemoonale ka hulgaliselt muud kaupa. Erilist märkimist väärivad suur nugade valik, kaasaegsed kalastustarbed, õhkrelvad, optikatooted (sihikud, binoklid jne), matkavarustus, pürotehnika, millega toodete valik kaugeltki ei piirdu.

JAHIPAUN OÜ jälgib pingsalt kaubanduse arengut Eesti linnades, mistõttu on muutunud ka firma kaupluste asukohad, liikudes klientidele lähemale. Nii kolis Pirital asunud kauplus Sikupilli Kaubanduskeskusesse, aastal1994 Tartus E-Kaubamajas alustanud osakond liikus aga suurimasse kaubanduskeskusesse Lõuna-Eestis: Lõunakeskusesse. Peatselt avati firma kolmas kauplus Tallinnas Rocca al Mare Kaubanduskeskuses.

Lisaks uute poodide avamisele pööratakse tähelepanu olemasolevate poodide laiendamisele, pakkudes klientidele suuremat toodetevalikut, mida oma silmaga näha ning tehes ka teeninduse mugavamaks. Selle tunnistuseks on ka uue suurema Tartu kaupluse avamine 5.novemril 2009 Lõunakeskuse uues osas.

Lisaks füüsilistele poodidele liigub JAHIPAUN olemasolevatele ja tulevastele klientidele palju lähemale, avades uue ja kasutajasõbraliku kodulehe, millelt leiab infot toodetevaliku kohta ning kus on ka võimalus sooritada oste kodusest tugitoolist lahkumata. Kuna JAHIPAUN on enda eesmärgiks seadnud liikuda tehnoloogiliste ning turuarengutega kaasas, on sellise tsentraliseerimata poe avamine asjade loomulik kulg.

OÜ JAHIPAUN pikaajalised kogemused, kindlad välis- ja usaldusväärsed sisepartnerid võimaldavad professionaalselt täita väga erinevaid tellimusi ning kindlustada firma stabiilse arengu.

Olete teretulnud meie netipoodi ja meie kauplustesse! Suudame tagada ka kõige nõudlikumate klientide rahulolu! Ning veelgi parema teenuse pakkumiseks ootame alati oma kallite klientide arvamusi ja küsimusi.

 

Üles