Kliendikaardi tingimused

http://www.jahipaun.ee/netipood/toode/kingitused-ja-suveniirid/jahipauna-kliendikaart-2174/

 

Alates 2014.aastast on Jahipauna kliendikaart ID-kaardi põhine. Kõik eelnevalt väljastatud kliendikaardid on kehtivad. Kliendiks registreerimine on tasuta.

Jahipauna kliendikaardiga kehtib püsiv allahindlus 8% kõikidele Jahipauna kauplusteketis müüdavatele kaupadele (v.a. kinkekaart), mis ei kuulu soodus-ja kampaaniahindade alla.

Lisaks kehtib kliendikaardi omanikele soodustus 13% kliendi sünnipäevanädalal, st. 3 päeva enne ja 3 päeva pärast tema sünnipäeva.

Sünnipäevasoodustus ei laiene netipoe toodetele!

Täiendavalt pakutakse Jahipauna kliendikaardi omanikele veel mitmeid hooajalisi lisasoodustusi ja personaalseid pakkumisi.

 NB!
  1. Tootja turunduspoliitika tõttu ei kuulu soodustuse alla Swarovski optilised sihikud ning binoklid.
  2. Sünnipäevasoodustus -13% ei laiene tulirelvadele, ning netipoe toodetele.

Kliendiks saab registreerida kõigis Jahipauna kauplustes, registreerimine on tasuta. Registreerimine võtab aega minuti ning püsikliendi soodustusi saab kasutama hakata koheselt.

Alates 2014.aastast on Jahipauna kliendikaart ID-kaardipõhine, on võimalik, et kõik kliendid ei ole kantud üle uude andmebaasi või kaart pole aktiivne. Sellisel juhul palume teavitada sellest meiliaadressile ebe@jahipaun.ee (vajalik nimi ja isikukood), ning Teid lisatakse uude süsteemi.

AS-il Jahipaun on õigus teha ühepoolseid muudatusi kliendikaardi tingimustes, millest teatatakse www.jahipaun.ee veebilehe kaudu.