Tutvustus

Eesti kapitalil põhinev osaühing JAHIPAUN tegutseb 1993. aastast, mil Pirital TOP-i kuulsal äritänaval loodi firma esimene kauplus.

Tänaseks on ettevõttest kujunenud nelja selvepoega kauplustekett, mis asuvad Tallinnas Sikupilli ja Rocca al Mare keskustes ning Tartus Lõunakeskuses ja Pärnus Kaubamajaka Keskuses.

JAHIPAUN OÜ alustas kauplemist SIG SAUER püstolite, SAUER jahipüsside, TAURUS revolvrite ja nende laskemoonaga. Aastate jooksul on lisandunud hulk erinevaid kaubamärke ja seetõttu täiustunud ning mitmekesistunud ka kaubavalik. Kitsa suunitlusega relvakauplus on arenenud üle-Eestiliseks laia valikuga outdoor-kaupade müügiketiks. Täna müüvad OÜ JAHIPAUN kauplused lisaks tulirelvadele ja laskemoonale ka hulgaliselt muud kaupa. Erilist märkimist väärivad suur nugade valik, kaasaegsed kalastustarbed, õhkrelvad, optikatooted (sihikud, binoklid jne), matkavarustus, pürotehnika, millega toodete valik kaugeltki ei piirdu.

Viimaste aastate jooksul on Jahipaun pööranud suurt tähelepanu  olemasolevate poodide laiendamisele, pakkudes sellega klientidele suuremat toodetevalikut, mida oma silmaga näha ja katsuda. Selle tunnistuseks on 2016.a avatud Sikupilli kauplus uuel ligi 1000 m2 suurusel pinnal ning 2017.aastal Tartu kauplus samuti ligi 1000 m2 suurusel pinnal. Ka Pärnu ja Rocca al Mare kauplused kolisid suurematele pindadele – suurused vastavalt 329 m2 ja 579 m2.

Lisaks füüsilistele poodidele on JAHIPAUNAL olemas kasutajasõbralik veebipood, kust leiab infot kogu meie toodetevaliku kohta ning pakub võimalust sooritada oste kodusest tugitoolist lahkumata.

OÜ JAHIPAUN pikaajalised kogemused ning kindlad ja usaldusväärsed välis- ja kodumaised partnerid võimaldavad professionaalselt täita väga erinevaid tellimusi ning kindlustada firma stabiilse arengu.

Olete teretulnud meie veebipoodi ja kauplustesse! Suudame tagada ka kõige nõudlikumate klientide rahulolu!

Veelgi parema teeninduse pakkumiseks on meie klientide arvamused ja küsimused alati oodatud!